Jozef Lupták, riaditeľ festivalu

Srdce festivalu vo všetkých významoch tohto slova. Jeho meno je synonymom pulzujúceho života komornej hudby v rôznych mestách Slovenska. Starostlivý violončelista dopraje svojmu violončelu cestovanie po Európe, Amerike, či Novom Zélande, aj wellness pobyty na Majstrovských kurzoch na Slovensku, či v Taliansku. Popri hudobných cestách celoročne pracuje na festivale a jeho srdečný prístup láskavo plní Konvergencie tou najlepšou človečinou.

Rút Veselová, manažérka

Drží festival v pevných rukách. Od najmenšieho účtu až po usadenie hostí v sále. Jej koníčkom je práca, jej prácou je hudba. Jedného dňa vystúpi aj na Konvergenciách. Na utíšenie dôchodcov šuchotajúcich papierikmi od cukríkov jej stačí jediný pohľad svojimi mocnými očami.

Zuzana Číčelová, grafička

Keď vidíte Konvergencie, je to vďaka Zuzke. Všetky okom viditeľné vizuály prešli jej rukami. Pokora a nasadenie s akými pracuje sú odzbrojujúce a každá komunikácia s ňou je veľkou radosťou. Vo voľnom čase rada chodí na koncerty a lepí písmenká Konvergencií na vybrané pódiá.

Andrej Šuba, texty

Muzikológ, výborný odborník, ktorý píše pútavé, no najmä výstižné texty. A dokonca z času na čas aj načas. Má však aj mnoho ďalších, praktických spôsobov využitia ako napríklad moderovanie tlačových konferencií, či uvádzanie Predkoncertných rozhovorov o hudbe. Zároveň je nepriznaným trendsetterom. Bradu a bike mal skôr ako to bolo in.

Ivica Horáková, produkcia

Naša vždy usmievavá ryšavka, ktorá svojimi bohatými skúsenosťami flexibilne a promptne zabezpečuje pohodu a komfort pre našich umelcov a návštevníkov. V organizačných prehľadných tabuľkách je svetová a naša. Popri tom si naplno užíva materské povinnosti a behy na dlhé trate.

Ivana Macaríková, PR manažérka

Promo festivalu je jej parketou, komunikácia s médiami a partnermi je jej silnou stránkou, rovnako ako produkčné šikovnosti, ktorými festival obohacuje. Ak sa vám ju nepodarí rozosmiať, prichádzate o veľa, krajší úsmev budete hľadať veľmi dlho.

Ema Garajová, produkcia

Typická multifunkčná žena, ktorých je vo svete ako šafránu. Produkčne rozhľadená, hudobne podkutá spievajúca učiteľka s optimistickým prístupom k tragickým scenárom vyrieši každý problém a prinesie vejár zaujímavých alternatív a riešení.

Lea Majerčáková, mental support, web support

Roky bola hlavnou manažérkou, posledné roky hlavne manažuje svojich synov. Vo festivalovom tíme však stále plní nenahraditeľnú úlohu poradcu, správcu webu a psychickú podporu. Podrobne sleduje dianie v tíme a ani ten najmenší detail jej neunikne. Je jedinou svojho druhu, o čom svedčí aj fakt, že jej miesto zastúpili až tri šikule.