Jozef Lupták, riaditeľ festivalu

Srdce festivalu vo všetkých významoch tohto slova. Jeho meno je synonymom pulzujúceho života komornej hudby v rôznych mestách Slovenska. Starostlivý violončelista dopraje svojmu violončelu cestovanie po Európe, Amerike, či Novom Zélande, aj wellness pobyty na Majstrovských kurzoch na Slovensku, či v Taliansku. Popri hudobných cestách celoročne pracuje na festivale a jeho srdečný prístup láskavo plní Konvergencie tou najlepšou človečinou.

Lea Majerčáková, hlavná manažérka

Materská dovolenka nie je mýtus, Lea dovolenkovala hneď dvakrát za sebou. Oddýchnutá a plná energie sa preto po tomto intenzívnom odpočinku opäť pevne chytila organizovania všetkého, čo festival nielen potrebuje, ale aj zveľaďuje. Jej návrat je jedným z vrcholov tejto koncertnej sezóny.

Zuzana Číčelová, grafička

Keď vidíte Konvergencie, je to vďaka Zuzke. Všetky okom viditeľné vizuály prešli jej rukami. Pokora a nasadenie s akými pracuje sú odzbrojujúce a každá komunikácia s ňou je veľkou radosťou. Vo voľnom čase rada chodí na koncerty a lepí písmenká Konvergencií na vybrané pódiá.

Andrej Šuba, texty

Muzikológ, výborný odborník, ktorý píše pútavé, no najmä výstižné texty. A dokonca z času na čas aj načas. Má však aj mnoho ďalších, praktických spôsobov využitia ako napríklad moderovanie tlačových konferencií, či uvádzanie Predkoncertných rozhovorov o hudbe. Zároveň je nepriznaným trendsetterom. Bradu a bike mal skôr ako to bolo in.

Ivica Horáková, produkcia

Dispečing je jej synonymom, David je jej synom. Zvládnuť behať maratóny, vyšívanie, malého syna, domácnosť, manžela a k tomu niekoľko pracovných projektov naraz je pre ňu samozrejmosť. Flexibilne a promptne zabezpečuje pohodu a komfort pre našich umelcov a návštevníkov. V organizačných prehľadných tabuľkách je svetová a naša.

Ivana Schwarz, PR manažérka

Promo festivalu je jej parketou, komunikácia s médiami a partnermi je jej silnou stránkou, rovnako ako produkčné šikovnosti, ktorými festival obohacuje. Ak sa vám ju nepodarí rozosmiať, prichádzate o veľa, krajší úsmev budete hľadať veľmi dlho.

Ema Garajová, produkcia

Typická multifunkčná žena, ktorých je vo svete ako šafránu. Produkčne rozhľadená, hudobne podkutá spievajúca učiteľka s optimistickým prístupom k tragickým scenárom vyrieši každý problém a prinesie vejár zaujímavých alternatív a riešení.

Rut Veselová, Masterclass organizátorka

Naše srdcia stislo, keď sme sa dozvedeli, že odchádza žiť do srdca Slovenska. Tíšiť divákov šuchotajúcich cukríkmi počas koncertu teda musia ostatní členovia teamu, no ak máte talent hodný rozvoja, iste s Rut do kontaktu prídete. Aj naďalej totiž zabezpečuje hladký a profesionálny priebeh našich masterclasses s významnými hudobníkmi sveta.