Klavír / Piano

Arnon Erez (IL), Ladislav Fančovič (SK), Jevgenij Iršai (RU/SK), Fero Király (SK), Boris Lenko (SK), Katarína Máliková (SK)Jordana Palovičová (SK), Aleksandar Serdar (SRB)Miki Skuta (SK), Nora Skuta (SK), Ivan Šiller (SK), Ľuboš Šrámek (SK), Sylvia Thereza (BRA)Michal Vaňouček (SK/NL), Daniela Varínska (SK)

 

Organ / Organ

Marek Vrábel

 

Husle / Violin

Milan Adamec, Juraj Alexander, Andrej Baran (SK), Peter Biely (ES/SK), Muriel Cantoreggi, Bjarte Eike, Ellie Fagg, Štefan Filas, Sebastian Gürtler (AT), Igor Karško (SK/CH), Dalibor Karvay (SK), Tom Norris, Adam Novák (CZ), Milan Paľa (SK), Ivana Pristašová, Hagai Shaham, Peter Spišský, Marian Svetlík (SK), Miloš Valent, Dagmar Valentová, Marek Zwiebel

 

Viola / Viola

Yuval Gotlibovich, Juan-Miguel Hernandez (CAN), Lukáš Kmiť, Garth Knox, Marián Lejava, Vladimir Mendelssohn, Tom Norris, Milan Paľa (SK), Milan Radič, Martin Ruman (SK), Benjamin Schmid, Slávo Solovic, Miloš Valent, Peter Vrbinčík (SK), Simon Tandree, Peter Zwiebel

 

Viola d'amore

Garth Knox

 

Viola de gamba

Jane Achtman

 

Violončelo / Cello

Balász Adorján, Juraj Alexander, Teodor Brcko, Robert Cohen (UK), Thomas Demenga (CH), Andrej Gál, Karolína Hurayová, Silvia Longauerová, Jozef Lupták (SK), Pavol Mucha, Csaba Rácz, Gregor Riddell, Agnès Vesterman, Raphael Wallfisch, Katarína Zajacová (SK)

 

Kontrabas / Double Bass

Richard Gašpar, Juraj Griglák, Chris Jennings, Peter Jurčenko, Ján Prievozník (SK)

 

Mandolína / Mandolin

Avi Avital (IL)

 

Flauta / Flute

Ivica Gabrišová-Encingerová (SK), Irmgarde Messin

 

Klarinet / Clarinet

Christoph Pepe Auer, Branislav Dugovič (SK), Lajos Rozmán, Ronald Šebesta (SK)

 

Saxofón / Saxophone

Christoph Pepe Auer, Jan Garbarek

 

Fagot / Bassoon

Daniel Hrinda, Peter Kajan (SK), György Lakatos

 

Lesný roh / French Horn

Martin Novák (CZ), Endre Polyák

 

Trúbka / Trumpet

Juraj Bartoš (SK), Zoltán Molnár, Rastislav Suchán

 

Trombón / Trombone

Branislav Belorid, Bertl Mütter

 

Bicie nástroje / Percussion

Štefan Bugala, Manu Delago (Hang), Adam Druga (SK), Patrick Goraguer, Peter Kosorín, Kiril Stoyanov (BG / SK)

 

Harfa / Harp

Mária Kmeťková (SK), Giovanna Pessi (baroková harfa)

 

Akordeón / Accordeon

Boris Lenko (SK), Milan Osadský, Peter Katina

 

Bandoneón / Bandoneon

Boris Lenko (SK)

 

Dirigent / Conductor

Peter Breiner (SK/USA), Mario Košik, Marián Lejava

 

Sláčikové kvarteto / String Quartets

Brodsky Quartet (UK), Doric String Quartet, Fine Arts Quartet, Jerusalem Quartet (Izrael), Moyzesovo kvarteto, Škampovo kvarteto

 

Telesá / Ensembles

Bratislava Hot Serenaders (SK), Camerata Zürich (CH), Cello Colloseum, Drum'n Koto, Eben Trio (CZ), Living Room in London, Lotz Trio, Oni Wytars (DE), Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala, Solamente Naturali, Symfonický orchester slovenského rozhlasu, Talent Transport, Qaartsiluni Ensemble, Quasars Ensemble, VENI ensemble

 

Vokalisti /Vocalists

Iva Bittová (CZ), Brita Margareta Brandt (soprán), Hilda Gulyásiová (soprán), Alena Kropáčková (mezzosoprán, SK), Juraj Kuchar (tenor), Peter Mikuláš (bas), Baruch Myers, Bernadett Nagy (mezzosoprán), John Potter (tenor), Matúš Šimko (tenor, SK)Eva Šušková (soprán, SK), Susanna Wallumrød, Gregoriana – vokálny súbor, Ensemble Corund – vokálny súbor, The Hilliard Ensemble – vokálny kvartet

 

Visual art

Ambrose Field, Daniel Hevier, Michael Lynch, Ján Šicko

 

Herec /Actor

Boris Farkaš, Milan Lasica, Robert Roth (SK)

 

Skladatelia / Composers

Milan Adamčiak, Martin Burlas, Jevgenij Iršai

 

Tanec, choreografia

Krisztián Gergye

 

Režisér

Silvester Lavrík