Klavír / Piano

Arnon Erez (IL), Ladislav Fančovič (SK), Jevgenij Iršai (RU/SK), Fero Király (SK), Jordana Palovičová (SK), Miki Skuta (SK), Nora Skuta (SK), Ivan Šiller (SK), Ľuboš Šrámek (SK), Michal Vaňouček (SK/NL), Daniela Varínska (SK)

Organ / Organ

Marek Vrábel

Husle / Violin

Milan Adamec, Juraj Alexander, Peter Biely, Muriel Cantoreggi, Bjarte Eike, Ellie Fagg, Štefan Filas, Igor Karško, Tom Norris, Adam Novák (CZ), Milan Paľa, Ivana Pristašová, Hagai Shaham, Peter Spišský, Marián Svetlík, Miloš Valent, Dagmar Valentová, Marek Zwiebel

Viola / Viola

Yuval Gotlibovich, Lukáš Kmiť, Garth Knox, Marián Lejava, Vladimir Mendelssohn, Tom Norris, Milan Paľa, Milan Radič, Benjamin Schmid, Slávo Solovic, Miloš Valent, Peter Vrbinčík, Simon Tandree, Peter Zwiebel

Viola d'amore

Garth Knox

Viola de gamba

Jane Achtman

Violončelo / Cello

Balász Adorján, Juraj Alexander, Teodor Brcko, Robert Cohen, Andrej Gál, Karolína Hurayová, Silvia Longauerová, Jozef Lupták (SK), Pavol Mucha, Csaba Rácz, Gregor Riddell, Agnès Vesterman, Raphael Wallfisch

Kontrabas / Double Bass

Richard Gašpar, Juraj Griglák, Chris Jennings, Peter Jurčenko

Flauta / Flute

Irmgarde Messin

Klarinet / Clarinet

Christoph Pepe Auer, Branislav Dugovič, Lajos Rozmán, Ronald Šebesta

Saxofón / Saxophone

Christoph Pepe Auer, Jan Garbarek

Fagot / Bassoon

Daniel Hrinda, György Lakatos

Lesný roh / French Horn

Martin Novák, Endre Polyák

Trúbka / Trumpet

Juraj Bartoš, Zoltán Molnár, Rastislav Suchán

Trombón / Trombone

Branislav Belorid, Bertl Mütter

Bicie nástroje / Percussion

Patrick Goraguer, Peter Kosorín, Štefan Bugala, Manu Delago (Hang)

Harfa / Harp

Giovanna Pessi (baroková harfa)

Akordeón / Accordeon

Boris Lenko, Milan Osadský, Peter Katina

Bandoneón / Bandoneon

Boris Lenko

Dirigent / Conductor

Mario Košik, Marián Lejava

Sláčikové kvarteto / String Quartets

Doric String Quartet, Fine arts Quartet, Moyzesovo kvarteto, Škampovo kvarteto

Telesá / Ensembles

Cello Colloseum, Drum'n Koto, Living Room in London, Lotz Trio, Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala, Solamente Naturali, Symfonický orchester slovenského rozhlasu, Qaartsiluni Ensemble, Quasars Ensemble, VENI ensemble

Vokalisti /Vocalists

Brita Margareta Brandt (soprán), Hilda Gulyásiová (soprán), Juraj Kuchar (tenor), Peter Mikuláš (bas), Baruch Myers, Bernadett Nagy (mezzosoprán), John Potter (tenor), Eva Šušková (soprán), Susanna Wallumrød, Gregoriana – vokálny súbor, Ensemble Corund – vokálny súbor, The Hilliard Ensemble – vokálny kvartet

Visual art

Ambrose Field, Daniel Hevier, Michael Lynch, Ján Šicko

Herec /Actor

Robert Roth

Skladatelia / Composers

Milan Adamčiak, Martin Burlas, Jevgenij Iršai

Tanec, choreografia

Krisztián Gergye

Režisér

Silvester Lavrík